Pár slov o našem swingers klubu

Náš swingers klub provozujeme ve vile na jihu Brna již více než 4 roky. Dostupnost ze všech směrů k nám je dobrá.

Pro brněnské spoji MHD, pro motoristy je pohodlná doprava po dálnicích od Bratislavy, Vídně, Olomouce i Prahy. Na požádání jsme ochotni zavézt zájemce do centra Brna- cca 10 min.

Je dobré i parkování. Můžeme poskytnout i nocleh, případně i se snídaní. Na občerstvení při akcích jsou připraveny studené mísy i uvítací drink.

Pořádání akcí není motivováno cílem zbohatnout, ale spíš pro zábavu.

Prostředí je u nás domácké a jsme vstřícní smysluplným návrhům na jeho vylepšení. Udržujeme maximální čistotu a pořádek. Každý pár dostane zamykatelnou skříňku v šatně, ručník a přezůvky. V domě jsou 3 koupelny, 3 záchody, výkonná, moderní vířivka pro 10 osob nejrůznějšího pohlaví :-).Obvzláště ženy oceňují vertikální trysky.

V přízemí se dále nachází odpočívárna, bar umožňující i přípravu jídel, a společenská místnost s plasmovou TV uzpůsobená k tanci.

V patře se nachází koupelna, WC, úzký pokoj pro 1 pár, fialový pokoj pro dva páry, velký pokoj s posezením na sedačkách kolem tyče a klimatizovaná místnost pro hrátky, se vstupem na balkon přes vytápěnou kuřárnu. Velký pokoj je vybaven  širokou postelí, letištěm  a pódiovou postelí. Postele jsou specielně vyrobeny  pro vyšší zatížení.

Pobyt ve vířivce není časově omezen.

Nikoho neupřednostňujeme ani nelimitujeme.

Snažíme se o překonání počátečního ostychu pořádáním her, soutěží a umožněním tance podle hudby na přání tak, aby se zábava rozproudila co nejdříve.

Řidičům půjčíme alkoholtestetr.

Drbárna - poslední příspěvek

?
Bude nějaká akce 19 .10 ,to mám narozeniny, tak bych chtěl zkusit swng párty ale jsem bez partnerky, tak se chci zeptat jestli tam chodí hodně zen singl? Předem děkuji za odpověď
pátek 20. září 2019 20:38

Foto Swingers klubu